Neden NJoye?

NJoye Nedir?

Üyelerine özel avantajlar ve fırsatlar sunarken, daha hızlı, kaliteli ve özelleştirilmiş hizmet alabilmelerine olanak sağlayan sistemdir.

Joye.com.tr üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde üyelik zorunlu olsa da, alışveriş yapmadan da Njoye üyesi olabilirsiniz.Nasıl Üye Olabilirim?

Joye.com.tr sitesinden kayıt butonuna basarak temel bilgileriniz ile kolaylıkla üye olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman profilinizdeki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz.NJoye Avantajları Nelerdir?

Hızlı Hizmet, Hızlı Destek

Satış sonrası hizmet ya da destek taleplerinizi size özel menülerden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Kolay İade Güvence Sistemi

Kayıtlı ürünleriniz için tanımlanan süre içinde iade talebinizi tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.


Hızlı ve Ayrıcalıklı Alışveriş

Njoye üyeleri alışverişlerini vakit kaybetmeden en hızlı şekilde gerçekleştirir. Üyelere özel kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olur, fırsatlardan anında faydalanabilir.


Sadakat Sistemi

Üye olarak yakın zamanda devreye girecek olan sadakat sisteminden şimdiden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Sadakat sistemi ile alışverişlerinizde ve paylaşımlarınızda puan kazanabilir bu puanları joye.com.tr alışverişlerinizde ya da program ortaklarımızın sunacağı ayrıcalıklarda kullanabilirsiniz.


Özel Etkinlikler

Düzenleyeceğimiz etkinliklere öncelikli ve avantajlı olarak katılma hakkına sahip olursunuz.


Kayıt ve Aktivasyon

Satın almış olduğunuz ürünleri ya da hizmetleri kolaylıkla kaydedebilir, aktive edebilirsiniz. Bu hizmet taleplerinizi tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.


Bilgilendirme Sistemi

Mevcut sipariş durumunuz ve sipariş geçmişiniz, servis durumunuz ve servis geçmiş, garanti durumunuz gibi pek çok bilgiye her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Profil Yönetimi

Sizinle nasıl iletişim kurmamızı istediğiniz, bilgileriniz yada ilgi alanlarınız gibi detayları güncel tutarak daha da hızlı hizmet alabilirsiniz.