İade Güvencesi

İade Güvencesi Nedir?

Joye.com.tr'de sunulan iade güvencesiyle içiniz rahat.

Satın almış olduğunuz Joye E8'i 14 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanıp herhangi bir gerekçe göstermeden tek tuşla kolaylıkla iade edebilirsiniz.

Joye E8 için sunulan iade güvencesi, e-ticaret sitelerinde kanuni olarak sunulan cayma hakkından fazlasını sunar. Ürününüzü ambalajını açmadan iade etmek gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

Üründe fiziksel bir hasar oluşmadığı sürece, herhangi bir gerekçe göstermeden orijinal ambalaj ve aksesuarlarıyla birlikte kolayca iade edebilir, yapmış olduğunuz ödemeyi geri alabilirsiniz.Nasıl Faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken joye.com.tr adresinde Njoye sistemine giriş yaparak ürününüzün seri numarasını kaydetmek.

Kayıtlı ürününüz için fatura tarihiniz itibariyle 14 gün içerisinde iade talebinizi Njoye sisteminden tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafınıza iletilecek kargo bilgileri doğrultusunda ürünü ücretsiz olarak kargolayabilir, talebinizin durumunu Njoye sistemi üzerinden takip edebilirsiniz.

Merkez servisimize ulaşan ürün ile ilgili kontroller gerçekleştirilip, fiziksel bir hasar bulunmaması ve ürün ambalaj ve içeriğinde eksik bulunmaması durumunda talebiniz onaylanarak ücret iade süreciniz hızla başlatılır.Ücret İadesi Nasıl Yapılacak?

Onaylanan iade talepleri için ücret iadesi, satın alma aşamasında tercih edilmiş olan yönteme göre gerçekleştirilir.

Kredi kartı ile gerçekleştirilmiş alımlarda ücret iadesi kredi kart hesabınıza gerçekleştirilir.

Havale/EFT ile gerçekleştirilmiş alımlarda ücret iadesi transferi gerçekleştirmiş oldunuz hesaba gerçekleştirilir.

Kredi kullanılarak vadeli olarak satın alınmış ürünlerin iadesi durumunda, ücret iadesi müşterimizin hesabına gerçekleştirilir. Kullanılmış olan kredinin ürün iadesi durumunda iptal olması yada kapatılması söz konusu değildir.

Müşteri, kullanmış olduğu kredi ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmekten sorumludur.