Daha Fazlasını İste.

Garanti Uzatım Paketi

Her zaman daha fazlasını isteyenler için özel olarak geliştirilen Joye E8 Garanti Uzatım Hizmeti, 2 yıllık standart garanti süresinde ücretsiz olarak sunulan tüm hizmetlerden +1 yıl süreyle ücretsiz olarak faydalanmanızı sağlayarak standart garanti sürenizi 3 yıla uzatır. Kolaylıkla aktive edeceğiniz bu hizmetimiz ile vazgeçmek istemeyeceğiniz Joye E8 akıllı telefonunuzdan keyif almaya yıllarca devam edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Elinizden Düşmeyecek mi?

Tam Güvence Paketi

Aksilikler, kazalar ve istenmeyen durumlar hepimizin hayatında... Hal böyle olunca hazırlıklı olmak şart. Ancak insan her duruma hazırlıklı olamıyor. Bu durumda da Joye devreye giriyor ve standart garanti kapsamında değerlendirilmeyen durumlara karşı Tam Güvence Paketi ile sizi kazalara, doğal afetlere, hatta hırsızlıklara karşı tam 1 yıl boyunca koruyor.

Detaylı Bilgi

Her Zaman Güvende Olun.

Mega Güvence Paketi

Mega güvence ile garanti süresini uzatmak ya da risklere karşı güvende olmak arasında bir tercih yapmanıza gerek yok. Joye E8'inizin 3 yıllık garanti süresinin keyfini sürerken aynı zamanda kaza ve çalınmaya karşı güvende olmak istiyorsanız, garanti uzatım ve tam güvence paketlerini bir arada sunan mega güvence paketi tam aradığınız çözüm.

Detaylı Bilgi